Seyahatteyim

Antalya Otellerine

Antalya Otellerine
Yaz geldi geçiyor bile peki ya siz bir Antalya gezisi yaptınız mı? Yoksa hiç gitmediniz mi? Bu zor bir ihtimal gibi gelebilir daha önce gitmiş kimseler için fakat inanın ben İstanbul’da hiç gitmeyen oldukça fazla kişi tanıyorum. Evet, yanlış okumadınız Antalya’ya gitmemiş İstanbullular. İlk duyduğumda bana da oldukça tuhaf gelmişti fakat sonradan alışmaya başladım. Sadece Antalya değil, İzmir için de aynı şey geçerli oluyor çoğu zaman.

Antalya Bileti

Esasında çok zor bir iş değil. Yapmanız gereken uygun bir bilet bulmak -ki kampanyaları takip ederek ya da önceden alınarak bu yapılabilir- sonrasında ise kalacak yer sorununu halletmeniz yeterli olacaktır. Hepsi bu kadar! Ondan sonrası artık size kalmış. Sahillerini mi gezmek istersiniz, tarihi yerlerini mi gezmek istersiniz, yoksa Kaş, Kale, Kalkan, Olympos aralarında güzel güzel gezer misiniz orası size kalmış. Küçük bir google araması ile gezilecek yerler işini halledebilirsiniz zatne bu en kolay kısmı.

Antalya Otellerine

Peki ya uygun oteller? İşte bu kısımda size jollytur ile bu işi halledebileceğinizi söyleyebilirim. Antalya otellerine en uygun nasıl ulaşabilirim sorusuna cevap niteliğinde olacaktır. Güzel, temiz, huzurlu bir otel bulduktan sonra artık sizi tutan başka bir şey yoktur diye tahmin ediyorum. Keyfini çıkarın!

İstanbul keşmekeşinden bir kaç gün bile olsa sıyrılmak, az biraz nefes almak, yaşamın seyahatlerle nasıl daha güzel olduğunu görebilmek, deniz havası almak güzel gelecektir. Antalya doğasına, Antalya denizine, Antalya havasına ve tabi Antalya otellerine gidip bir mola vermek, herkes kadar sizin de hakkınız. Bence bu hakkınızı, yaz bitmeden kullanın. Eğer yaz sıcağında değil de herkes gittikten sonra Eylül Ekim aylarını tercih ederim derseniz o başka tabi. İşin aslı ben de öyle yapardım. En güzel zamanları o zamanlar oluyor çünkü.

Antalya Otellerine